Rad-Met Radosław Kurzaj gwintowniki, wygniataki, sprawdziany, dostawy narzędzi 24h
Sprawdziany do gwintów

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Kontrolowanie jakości wykonania gwintu jest ostatnim, a jednocześnie niezbędnym, etapem obróbki skrawaniem, dlatego oferta firmy Rad-Met obejmuje także sprawdziany do gwintów.

Producentem oferowanych przez Rad-Met sprawdzianów do gwintów jest znany niemiecki producent sprawdzianów - firma JBO, która zajmuje się także innymi narzędziami związanymi z gwintowaniem. Działalność związaną z produkcją narzędzi skrawających prowadzi od roku 1914.

W stałej ofercie jest ponad 4,5 tys. typowych sprawdzianów do gwintów m.in. metrycznych, calowych, rurowych, trapezowych, stożkowych, amerykańskich w szerokiej gamie rozmiarów i tolerancji. Dostępne normy:
M, MF, MJ, UNC, UNJC, UNF, UNJF, G, NPT, NPTF, BSW, Pg, Tr, Rd oraz R.
Producent wykonuje także sprawdziany specjalne w atrakcyjnych cenach.

Sprawdzian trzpieniowy  Sprawdzian trzpieniowy przechodni, nieprzechodni  

 

   

Terminy realizacji:

Sprawdziany trafiają do Klienta najczęściej w 5-7 dni roboczych od momentu zamówienia.

Po co sprawdzać gwinty?

Zaleca się sprawdzanie gwintów, aby uzyskać pewność, że gwint został wykonany zgodnie z normą. Kontrola ta jest szczególnie wymagana przy obróbce detali dla takich branż jak: przemysł motoryzacyjny, armatura wodna i gazowa, przemysł lotniczy, energetyczny czy medyczny. W pozostałych przypadkach używanie sprawdzianów do gwintów powinno być czynnością standardową, wykonywaną dla bieżącej kontroli produkcji.

Pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzianami do gwintów, chcesz kupić, poznać cenę lub masz problem z doborem czy określeniem normy wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie korzystając z danych w zakładce kontakt

Warunkiem otrzymania odpowiedzi jest podanie prawidłowego adresu e-mail i danych kontaktowych. Na e-maile odpowiadamy 7 dni w tygodniu.

Formularz zapytania o cenę sprawdzianu
Treść pytania  *
Imię  *
Nazwisko  *
E-mail  *
Telefon  *
Nazwa Firmy  *
ulica
Miejscowość  *
* Pola wymagane

Popularne typy sprawdzianów:
sprawdziany tłoczkowe nieprzechodnie
sprawdziany tłoczkowe do gwintów stożkowych
sprawdziany pierścieniowe nieprzechodnie
sprawdziany pierścieniowe przechodnie
sprawdziany pierścieniowe do gwintów stożkowych